طراحی سه بعدی فضای سبز

گروه فنی و مهندسی کارن با بهره گیری از کارشناسان ارشد و اساتید دانشگاهی در زمینه طراحی و دکوراسیون، بهترین مشاوره را به شما ارائه میکنند که نیز مهر تاییدی بر حرفه ای بودن ماست.

طراحان ما می توانند با علم معماری خود به بهترین نحو ممکن اقدام به چگونگی قرارگیری اجزای مختلف محوطه همانند باغ، آبنما، فلاورباکس، محیط بازی کودکان ، چشم انداز محوطه، پرگولا، آلاچیق، دیوار سبز و … نمایند و با بررسی مهندسی فضای شما و بررسی اثر نورهای واقعی ، باد و باران و شرایط محیطی شما برای رشد گیاهان مناسب و مدلسازی طبیعت در بام سبز ( روف گاردن ) یا تراس سبز ( بالکن سبز) ، طراحی منحصر به فردی را برای شما به ارمغان  آورند.

طراحی یک پروسه جدی است و اولین مرحله آن بررسی و آنالیز پروژه شماست، که وقت قابل توجهی می طلبد.

هرگونه ایده پردازی، پیش طرح و اتود پس از مرحله اولیه زده می شود، که آن هم نیاز به زمان مشخصی دارد. بنابراین از یک طراح توقع نداشته باشید بدون دریافت پیش پرداخت دو مرحله ی زمانگیر از پروژه شما را انجام دهد.

اگر توقع دارید بررسی و آنالیز پروژه، ایده پردازی و اتودها به صورت تخصصی برای شما انجام شود، پس به طبع بابت زمان گذاشته شده ارزش قائل باشید. حتی اگر اتودها را نپسندید، اگرچه که با مشورت بین طراح و کارفرما نقشه متناسب با سلیقه و رضایت کارفرما در آخر به او ارائه خواهد شد.

ضمنا برای محک زدن توانایی های یک طراح، نمونه کارها و رزومه وی باید کافی باشد.

*****توقع نداشته باشید پیش طرح مجانی بگیرید!!!!*****

ممنون از اینکه برای کارهای یکدیگر ارزش قائل می شویم.

با تشکر- گروه فنی و مهندسی کارن

طراحی محوطه سبز
طراحی محوطه سبز
طراحی تردی مکس
طراحی تردی مکس
طراحی بام سبز
طراحی بام سبز