فلاور باکس

داشتن یک فضای سبز کوچک در محیط زندگی و یا حتی محیط کار می تواند آرامش و سرسبزی و محیطی پاک و زیبایی را برای شما فراهم سازد.

فضای سبز یا محوطه سبز شما می تواند بخشی از بام، تراس، پاسیو و یا حتی حیاط خلوت باشد که آن را به کمک گلدان  یا جعبه گل ( فلاور باکس) به محیطی سبز مبدل کنید.

فلاور باکس واژه ای انگلیسی به معنای جعبه گل است که داخل آن را خاک می ریزند و برای کاشت و پرورش گل و گیاه و درختچه از آن استفاده می کنند. از آنجایی که فضاهای باز مانند حیاط و پاسیو و بالکن ( تراس سبز ) و حتی روف گاردن ( بام سبز ) با کمبود باغچه و خاک مواجه هستند؛ لذا فلاور باکس ( گلدان چوبی ) گزینه ای بسیار مطلوب و مناسب برای جایگزینی باغچه است و امروزه به کمک ما آمده است.در دنیای شهری و پر از دغدغه امروزی ، یکی از تغییرات ناخوشایند، کم شدن فضای سبز خانه ها و به حداقل رسیدن این فضا در محل زندگی است.

جعبه های گل ( فلاورباکس ها) در واقع جعبه های گلی هستند برای کاشت درخت ، درختچه و گل استفاده می شوند. و استفاده از جعبه های گل یا فلاورباکس ها در فضای سبز ( بام سبز یا باغ بام یا روف گاردن و...) به دلیل وجود سیستم زهکشی داخلی آن و حذف اجرای لایه های ایزولاسیون رطوبتی، بسیار مقرون به صرفه است.

جانمایی این گلدان ها یا فلاورباکس ها در فضای بام سبز یا روف گاردن با توجه به آب بندی و سیستم زهکشی احتیاج به ملاحضات خاصی دارد که می توانید جهت مشاوره در این زمینه با کارشناسان گروه فنی و مهندسی کارن تماس حاصل کنید.

به توجه به مزیت اشاره شده در بالا و  نیز مزیت های  دیگری همچون قابلیت استفاده ازآن حتی در محیط هایی که امکان کاشت گیاه و درخت وجود ندارد ، امکان جابجایی آن، کاهش هزینه نسبت به احداث فضای سبز دائم و ..... یکی از عناصر اصلی در بام سبز یا باغ بام ( روف گاردن) است و می توان این گلدانها یا فلاورباکس ها را در طرح ها و اندازه های مختلف در طراحی محوطه و فضای سبز به گونه ای در کنار پرگولا، آلاچیق ، آبنما ، دیوار سبز و ... فضایی سبز و دلنواز و محیطی آرامش بخش و با طراوتی را برای از بین بردن خستگی کار و مشغله زندگی را فراهم سازد.

فلاورباکس ها علاوه بر ایجاد فضای سبز در بام ها، تراس ها، پاسیوها و حیاط خلوت ها، در زیباسازی فضاهای شهری و پارک ها و معابر عمومی و محیط های اداری و نیز رستوارن ها، هتل ها، بیمارستان ها و  .... استفاده می شوند.

متخصصان گروه فنی و مهندسی کارن برای حل این مشکل بیکار ننشستند و برای مقابله با این معضل، راهکارهای ویژه و محصولاتی خاص به نام فلاور باکس ( گلدان چوبی ) برای تراس سبز ( بالکن سبز ) ، روف گاردن ( بام سبز ) ارائه کرده اند.

شما می توانید با تماس با طراحان متخصص گروه فنی و مهندسی کارن در زمینه متریال، رنگ ، نورپردازی در شب، نوع گیاه و ..... با توجه به محیط و شرایط شما فضایی منحصر به فردی را برای خود ایجاد نمایید.

با گروه فنی ومهندسی کارن خاص باشید.

فلاورباکس طرح 1
جعبه گل 1
flower box
flower box
فلاور باکس 2
فلاور باکس 2
فلاور باکس
فلاور باکس
فلاور باکس طبقاتی
فلاور باکس طبقاتی
گلدان
گلدان