بام سبز (روف گاردن)

اجرای بام سبز ( روف گاردن)

طراحی فضای سبز به دو بخش اصلی تقسیم می شود:

  • بخش اول: طراحی محوطه یا همان معماری محوطه می باشد.
  • بخش دوم: طراحی گیاهی یا همان چیدمان گیاهی می باشد.

در بخش اول شناخت از مصالح و آشنایی با طرح های معماری لازم و ضروری است. در قدم اول طراح باید آشنایی کامل از زمین یا همان سایت داشته باشد بعنوان مثال کمیت و کیفیت آب، نوع خاک، دمای منطقه، زهکش، رطوبت، مسیر و شدت باد، گیاهان محلی، امکانات، آفات و بیماری های منطقه، علف های هرز منطقه و یکسری موارد دیگر شناخت و آگاهی پیدا کند. در اینجا کار طراحی معماری (معماری محوطه) پس از شنیدن و آگاهی از خواسته ها، نیازها و بودجه اختصاص یافته به آن و پس از برداشت یک پلان دقیق از سایت آغاز می شود.

ارائه یک طرح زیبا، با مفهوم و قابل اجرا و بر اساس اصول طراحی فضای سبز جزئی از هنر، علم و استعداد طراحان گروه فنی و مهندسی کارن است.

پس از کار طراحی محوطه یا همان معماری محوطه و طراحی اجزا مانند راهها، آلاچیق، پرگولا، پاگودا، نرده، پل آبنما، برکه، فلاور باکس،  استخر و... نوبت به طراحی گیاهی یا چیدمان گیاهی می رسد، که در اینجا آشنایی کامل از گیاهان، شناسایی رنگبندی گیاهان، رشد نهایی گیاهان، همیشه سبز بودن یا خزانپذیری، مثمر یا غیر مثمر، پهن برگ یا باریک برگ و یا بر اساس کاربرد آن بعنوان بادشکن، پرچینی، پوششی، معطر نمودن محیط و ... بسیاری از اطلاعات دیگر بسیار ضروری است.

گروه فنی و مهندسی کارن با بهره گیری از مهندسین و گروه طراحان با تجربه و کاردان توانسته گامی کوچک در زیبا سازی و سبز بودن خانه و محل شما بردارد .

طراحی آبنما در فضای بیرونی :

طراحی آبنما تنها مختص فضای مسکونی و دکوراسیون منزل نمی باشد،  شما در طول روز ساعات بسیار زیادی را در محل کار خود به سر می برید و تحت فشار کار قرار می گیرید، یکی از راههای ایجاد آرامش در فضای اداری استفاده از آبنما می باشد.

حضور آب و طنین دلنشین آن در کنار گیاهان باعث بوجود آوردن حس طروات و سر زندگی در انسان می باشد .

هدیه گروه فنی و مهندسی کارن به شما یک دنیا آرامش .

بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن
بام سبز یا روف گاردن