لوگوی شرکت فنی و مهندسی کارن

امروزه فضاهای شهری به المان‌هایی سبک و آرامش‌بخش نیاز دارند تا بتوانند حس مطلوبی را در شهروندان به هنگام عبور و مرور روزانه و اوقات فراغت آن‌ها ایجاد نمایند. آب علاوه بر نقشی که در ادارک بصری، شنوایی، لامسه و حتی بویایی دارد، می‌تواند از نقش به سزایی در سازمان‌دهی فضاهای شهری برخوردار باشد.

توجه به شاخص‌های بصری با در نظر گرفتن شاخص‌های فنی و مهندسی در طراحی آبنما می‌تواند در منظرسازی محیط و ارتقای هویت آن موثر باشد. به این منظور گروه فنی و مهندسی کارن فعالیت‌های خود را در راستای زیباسازی نوین فضاهای داخلی و شهری متمرکز نموده است و در این راه با استفاده از تکنیک‌های روز و بهره‌مندی از امکانات داخلی و خارجی؛ طراوت و شادابی را از طریق فراهم کردن فضایی پرنشاط با استفاده از جاذبه‌های موجود در المان‌های آبی، به محیط زندگی مردم هدیه نموده است.دستیابی به بالاترین حدود کیفی از طریق به کارگیری کارکنان متخصص و متعهد، در سایه توسعه سطح دانش فنی، طراحی و تکنولوژی در اولویت کاری این شرکت قرار دارد.

گروه فنی و مهندسی کارن در زمینه طراحی، ساخت و اجرای انواع آبنما (آبنمای موزیکال، آبنمای هارمونیک، پرده آب، آبنمای نوشتاری، آبنمای خشک، آبنمای حبابی، آبنمای خانگی و دکوراتیو، آبنمای ریزشی، آبنمای صخره‌ای، ، عرضه انواع فواره، نازل، پمپ آبنما، چراغ آبنما، نورپردازی آبنما، ...)، سیستم های نورپردازی مدرن پرژكتور ، وال واشر(LED & POWER LED)  و تجهیزات نورپردازی پارکی به ثبت رسیده است، و این شرکت آماده ارائه انواع خدمات مربوط به آبنما و نورپردازی می باشد.

خدمات و توانایی

اتوماسیون صنعتی و مانتیورینگ

تولید کننده انواع نازل ها از جمله جامپینگ جت و لمینار

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش آبنماهای ریزشی

انجام تمامی پروژه های اتوماسیون صنعتی PLC,HMI,Inverter

طراحی و ساخت تابلوهای کنترل مربوط به آبنماهای تولید این شرکت

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش آبنماهای نوشتاری

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش آبنماهای صخره ای

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش آبنماهای موزیکال

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش آبنماهای هارمونیک

تولید کننده انواع چراغ های LED استنلس استیل و آلومینیوم ضد آب IP68

تولیدکننده باکس کیت های هوشمند تبدیل کننده آبنماهای معمولی به موزیکال

طراحی، برنامه نویسی و اجرای سیستمهای کامپیوتری در آبنماهای موزیکال

ساخت آبنماهای دکوراتیو تمام استیل با ابعاد و اندازه و شرایط محیطی خریدار

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش آبنماهای خانگی و دکوراتیو

طراحی، اجرا، نگهداری و خدمات پس از فروش پروژه های نورپردازی کامپیوتری

ساخت تمامی سازه ها و قطعات صنعتی، انواع اسپایدرها و مخازن تحت فشار طبق ارائه نقشه مهندسی و سفارش مشتری با متریال های آلومینیوم و استنلس استیل 304 و 316