نور در زندگی ما اهمیت بسیاری دارد. ما در فضای داخلی که هستیم می‌توانیم از نور برای روشنایی کلی فضا (نورپردازی عمومی)، روشن کردن سطح کار (نورپردازی وظیفه‌ای)، تاکید روی یک شی‌ء یا بخش خاص (نورپردازی تاکیدی) و نورپردازی تزئینی بهره بگیریم.

آرامش محیط و فضای اطرافتان  را با گروه فنی و مهندسی کارن تجربه کنید.

گروه فنی و مهندسی کارن با انگیزه‌ی قوی و هدفمند در عرصه‌ی صنعت روشنایی، فعالانه در بهبود و ارتقای کیفیت و نوآوری گام برداشته و با پیشنهادات خود به کلیه پروژه‌ها جهت بهینه سازی مصرف انرژی توانسته سهم کوچکی در کاهش مصرف برق،این سرمایه‌ی ملی داشته باشد.

طراحی

واحد طراحی این شرکت با انجام خدمات طراحی و ترسیم ایده‌های نوین نورپردازی در بخش‌های مختلف نمای ساختمان، دکوراسیون داخلی، محوطه و فضای سبز را، با رعایت اصول زیبا شناختی در تلفیق رنگ‌ها و هنر پردازش نور به صورت تصویری، با مدرن‌ترین شیوه‌های طراحی و جدیدترین نرم افزارهای تخصصی در کیفیت‌های کاری مد نظر مشتریان عزیز، فراهم می‌نماید.

تولید

کلیه مراحل طراحی و تولید تجهیزات نورپردازی و پروژکتورهای LED با رعایت اصول زیبایی ظاهری، محاسبه میزان روشنایی، توان مصرفی و اندازه های مورد نیاز، بدست مهندسین و کارشناسان فنی این شرکت صورت می‌گیرد و این شرکت را قادر ساخته، انواع محصولات سفارشی در ابعاد، ویژگی‌ها و رنگ‌های مختلف را تولید نماید.

همچنین با توجه به توان فنی این شرکت در طراحی و تولید مدارهای الکترونیکی، ساخت سفارشی سیستم‌های کنترلی تحت شبکه به اقتضای نوع پروژه و نیازهای مشتریان عزیز، با کمترین هزینه و مرغوب‌ترین کیفیت، توسط کارشناسان این مجموعه صورت می پذیرد.

اجرا

این شرکت،شرکتی مبتکر و مجری در زمینه انجام عملیات نصب تجهیزات نورپردازی و خدمات نگهداری و تعمیرات می باشد.

 

از جمله گروه های اصلی در زمینه نورپردازی می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • نورپردازی در فضای بیرونی Out Door
  • نورپردازی در فضای داخلی In Door
  • نورپردازی آبنماها

نمونه نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی

نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی
نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی

نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی
نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی

نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی
نورپردازی فضاهای داخلی و خارجی

نوشتن نظر