آموزش جامع سرمایگذاری در بازار املاک
آموزش جامع سرمایگذاری در بازار املاک

آموزش جامع سرمایگذاری در بازار املاک

تحلیل بازار مسکن و کسب سود حتی در دوران رکود

بهترین گزینه برای سرمایگذاری آپارتمان یا زمین؟

چطور آگهی بنویسیم که منجر به فروش ملک شود؟

چگونه ملک بدون آسانسور و پارکینگ را بفروشیم؟

چگونگی گرفتن چندین وام برای خرید یک ملک؟

چگونه میزان حباب قیمت مسکن را محاسبه کنیم؟

نحوه قیمت گذاری ملک چگونه است؟

و 36 نکته کلیدی دیگر…

شرکت کارن با بیش از ده سال سابقه در زمینه های طراحی ، ساخت ، خرید و فروش ملک های مسکونی و تجاری تجربه ایی گران بها را در طی این سال ها بدست آورده است.

ما سعی کرده ایم در این مقاله آموزشی به مهم ترین و کلیدی ترین نکاتی که شما در خرید و فروش ملک نیازمند هستید به قلم تحریر درآوریم و در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. تمامی این نکات کاربردی و در عین حال منطبق بر بازار املاک کشورمان  تحریر شده است.

اگر می خواهید در بازار املاک موفق باشید و پولساز باید بدانید چه ملکی را خریداری و چه زمانی خریداری کنید؟ این دو نکته کلیدی و اساسی در موفقیت شما موثر خواهد بود. چرا که اگر شما ندانید شرایط یک ملک خوب چیست؟و چه ویژگی هایی دارد ؟ قاعدتا نمی توانید ملک خوبی را خریداری کرده و از آن سودی کسب کنید و عامل بعدی زمان بندی خرید ملک می باشد.

زمان بندی خرید ملک به دو قسمت از لحاظ رکود بازار و همچنین قیمت ملک را شامل می شود.ما در این مقاله به شما آموزش داده ایم که چه زمانی بازار راکد شده و به اصطلاح قیمت ها حباب ندارد و به شما نیز خواهیم گفت که چگونه روی یک ملک قیمت گذاری کنید و چه عواملی در قیمت گذاری ملک موثر خواهد بود.

چون شما زمانی به سود دست خواهید یافت که بتوانید ملکی را به قیمت واقعی و یا حتی کمی پایین تر خرید کنید ما همیشه به این نکته معتقد هستیم که سود در خرید خوب است نه در فروش !!

اگر این نکته که سود در خرید خوب است نه فروش به قیمت بالا همیشه موفق خواهید بود حتی زمانی که تمامی افراد از رکود بازار و یا بی مشتری بودن ملک خود شکایت دارند. اگر بخواهید به عنوان یک شغل به بازار املاک و مسکن نگاه کنیداین شغل شماست و شما همیشه و در همه شرایط چه رکود بازار و چه رونق بازار باید سود خود را از این بازار کسب کرده و همواره پولساز باشید.

در این مقاله آموزشی نیز بهترین و مهم ترین نکات را به تحریر در آوردیم و در کنار تجربه خود یکی از یکی از غنی ترین منابع آموزش بازار املاک را خدمت شما عزیزان قرار داده ایم .

در اینجا باید به این نکته اشاره کرد که تمامی موارد به تحریر درآمده صد درصد قطعی نیست و گاهی موارد خاصی نیز وجود دارد مثلا در یکی از بخش های  این مقاله به ضرر ده بودن خرید ملک تجاری نسبت به ملک مسکونی اشاره شده است که 99 درصد در شرایط بازار فعلی اینگونه بوده است اما ممکن است ملک تجاری بوده باشد که حتی بیش از 3برابر در این بازار زیان ده تجاری از ملک مسکونی سودآور تر بوده پس صحبت ما شامل استثنائات نمیباشد.

ما در اینجا براساس واقعیات و کلیات جامعه سخن گفته ایم و این مطالب را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.حال در ادامه که  به آموزش و شروع مباحث پرداختیم خود گواه بهتری خواهد بود بر این مطلب.

امید است که زندگی همه شما عزیزان سبز باشد ، حال جیب شما خوب و معامله هایتان همیشه پولساز باشد.

 

 

جهت خرید این محصول آموزشی از طریق تماس یا تلگرام با شماره 09357358350 با ما در ارتباط باشید.

قیمت واقعی 1/500/000 تومان ، که به مدت محدودی این محصول جامع آموزشی با

50% درصد تخفیف

فقط و فقط با پرداخت 750/000 تومان خریداری نمایید.