آبنمای موزیکال

 رقص آبنما آمیخته ای ازآب، نور و موسیقی می باشد که بطور چشمگیری و زیبایی هماهنگی لازم بین آب و نور و موسیقی به عمل آمده و نمایش بسیار دل انگیز و به یاد ماندنی را به اجرا می آورد و گروه فنی و مهندسی کارن توانسته با حرکات موزون و نورهای متناسب با حرکات بعمل آمده آبنماها و موسیقی منطبق بر تصاویر آن چنان بیننده را تحت تاثیر قرار دهد که برای همیشه خاطره ای به یاد ماندنی را در اذهان خود ثبت نماید.

 

آبنماهای موزیکال می توانند از مجموع بی نظیری از افکت ها و اشکال زیبا و خلاقانه و همچنین نورپردازی های کاملا حرفه ای نسبت به محیط اطراف تشکیل شوند.

در نظر کلی می توان به ده ها افکت اصلی و صدها افکت فرعی در یک آبنمای موزیکال کاملا حرفه ای اشاره کرد که تمامی این افکت ها توسط یک نرم افزار قدرتمند و تخصصی و انحصاری این شرکت قابل کنترل بوده به نحوی که تمامی ریزافکت ها و تجهیزات و قطعات الکترونیکی و مکانیکی تشکیل دهنده آنها را در خود به صورت کاملا مهندسی، حساب شده و کارآمد جای داده و این قابلیت را در اختیار اپراتور خواهد گذاشت تا بتواند پس از آموزش های لازم و با انتخاب بیت های ریز موسیقی مورد نظر و به کار بردن ثانیه به ثانیه آنها افکت های مورد نظر را به صورت اصلی و فرعی در جای خود قرار داده و در نهایت یک  ویرایش تماما حرفه ای، زیبا و با تلفیقی از نور، آب و صدا خلق کند.

آبنماهای موزیکال زیباترین وسیله برای تبلیغات، افتتاحیه ها، اختتامیه ها، جشن ها، مراسم مذهبی، فرهنگی و هنری، جشن ها و مسابقات ورزشی و تفریحی و … و آنچه که نیاز به زیبائی و جذابیت داشتته باشد، می باشد.

قابلیت های بصری آبنمای موزیکال بدیع ترین و باشکوه ترین نمایش را در ذهن بیننده ثبت می کند، گرچه اجرا و نمایش آبنماهای رقصان همیشه جذاب و سرگرم کننده می باشد اما به علت پرهزینه بودن تجهیزات آن استفاده موثر از آن تا این لحظه ناممکن بوده است اما اکنون، کاربرد و بکارگیری این تکنولوژی را یک هماهنگی بسیار زیبا با طبیعت به وجود آورده که هرگز فراموش نمی شود. حرکات موزون آبنماها و خطوط رنگی نور هماهنگ با موسیقی، چنان جذابیتی به وجود می آورد که فقط باید بصورت زنده تجریبه و حس نمود. نمایش رقص آبنما ها تجربه ای است که هر تماشاگری را مجذوب می کند.

    آبنمای موزیکال می تواند بعنوان یک توانمندی و جاذبه سیاحتی معرفی گردد.

    آبنمای موزیکال بعنوان ارتقاء سطح کیفیت خدمات جهانگردی در بخش های تورگردانی، پذیرایی و اقامت ، سفر و جهانگردی عمل می نماید.

آبنمای موزیکال در جذب توریست و رضایت آنها بسیار موثر می باشد.

آبنمای موزیکال معرف یک تکنولوژی روز می باشد.

آبنمای موزیکال تفریحی سالم همراه با نشاط و شادابی برای عموم می باشد.

آبنمای موزیکال در کلیه برنامه های مختلف از قبیل افتتاحیه، اختتامیه، کنسرت ها، پذیرایی از میهمانان خارجی، مراسم و بزرگداشت های ملی و مذهبی و … کاربرد فراوانی دارد.

آبنمای موزیکال در زیبایی و زیباسازی شهرها به راحتی می تواند جایگاه خاصی را به خود اختصاص دهد.

   و در نهایت فواره های موزیکال شادابی و شادمانی و آرامش همه مردم را برا ساعت ها تضمین می نماید.

پروژه های انجام شده :

نمونه آبنمای موزیکال

آبنمای موزیکال
آبنمای موزیکال
آبنمای موزیکال
آبنمای موزیکال
آبنمای موزیکال
آبنمای موزیکال

نوشتن نظر